UWAGA!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego decyzją Dyrektora wstęp do Instytutu został ograniczony dla osób z zewnątrz.
Stanowisko ds. Obsługi Działalności Opiniodawczej przyjmuje i wydaje sprawy oraz materiał dowodowy w godz. 10-14.
________________________________________________

ZARZĄDZENIE Nr 6/2020
pdf 40Dyrektora Instytutu Ekspertyz Sądowych z dnia 24 marca 2020 roku w sprawie zawieszenia przez Pracownię Genetyki Sądowej Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie przyjmowania do opiniowania określonego typu spraw zlecanych przez sądy, prokuratury, policję oraz inne podmioty uprawnione do prowadzenia na podstawie ustaw postępowań, w toku których dopuszczany jest dowód z opinii biegłego.

 


Szkolenie odbędzie się w hotelu Wyspiański, ul. Westerplatte 15, Kraków.

Ceny pokoi:
pokój 1-osobowy ze śniadaniem (bufet) – 240 zł za dobę
pokój 2-osobowy ze śniadaniem (bufet) – 300 zł za dobę
Uczestnicy szkolenia rezerwują sobie noclegi samodzielnie z puli pokoi wstępnie zarezerwowanych przez IES. Przy rezerwacji noclegów proszę informować, że dotyczy ona uczestnika szkolenia IES.

Termin rezerwacji upływa 23.10.2020 r. Po tym terminie hotel nie gwarantuje dostępności pokoi i każdą rezerwację będzie rozpatrywał indywidualnie w miarę dostępności miejsc.
Rezerwacja noclegów:
http://www.hotel-wyspianski.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 12 422 95 66; 12 429 60 28